De Groot Reclame

Jos Smal Keurslager

Fakkert Groep

Het Antwoord

Schouten Techniek

Van Der Maat

PCC

Het Antwoord

Het Antwoord

Architektenburo Bob Nieuweboer BNA

Heilig BV

NIWA Motorservice

De Groot Reclame

PCC

Karsten Slaapkomfort

Van Vugt Verkeersopleidingen
Deel via Twitter Deel op Facebook

Wie is wie

Overzicht van vrijwilligers.

Bestuur

Emile Kikkert
  • Voorzitter
  • Emile Kikkert

Ton Beelen
  • Secretaris
  • Ton Beelen

Pé Wagenaar
  • Technische Zaken
  • Pé Wagenaar

Raimon Gort
  • lid Sponsor commissie
  • Raimon Gort

Danny 't Hoen
  • waarnemend penningmeester
  • Danny 't Hoen

Desiree Machtel
  • Communicatie
  • Desiree Machtel

Roos Langendijk
  • Jeugdvoorzitter
  • Roos Langendijk

Yvonne Knol
  • bestuurslid Vrouwen en Meiden
  • Yvonne Knol

Karen van der Ploeg
  • financiele commissie
  • Karen van der Ploeg

Pé Wagenaar
  • Complex en Gebouw
  • Pé Wagenaar

Financiele commissie

Karen van der Ploeg
  • financiele commissie
  • Karen van der Ploeg

Danny 't Hoen
  • waarnemend Penningmeester
  • Danny 't Hoen

Jeugdbestuur

Aniek van 't Hof
  • Wedstrijdcoördinator Champions League
  • Aniek van 't Hof

Roos Langendijk
  • Jeugdvoorzitter
  • Roos Langendijk

Danny Fischer
  • Secretaris Jeugdbestuur
  • Danny Fischer

Timo de Boer
  • Hoofdbegeleider O16, O17 & O19
  • Timo de Boer

Pieter-Jan Gutter
  • Hoofdbegeleider O14 & O15
  • Pieter-Jan Gutter

Jean-Paul Spiekker
  • Hoofdbegeleider O12 & O13
  • Jean-Paul Spiekker

Jerzy Dudink
  • Hoofdbegeleider O10 & O11
  • Jerzy Dudink

Rob Tol
  • Hoofdbegeleider O8 & O9
  • Rob Tol

Vacature
  • Hoofdbegeleider Champions League
  • Vacature

Christiaan Wijnker
  • Hoofdbegeleider Senioren
  • Christiaan Wijnker

Jeugdopleiding

Gustavo Montenegro
  • Hoofd Jeugdopleiding
  • Gustavo Montenegro

Eelco Comis
  • Co÷rdinator Jeugdopleiding Onderbouw
  • Eelco Comis

Arjan Piette
  • Co÷rdinator Jeugdopleiding Bovenbouw
  • Arjan Piette

Ledenadministratie

Lucia Schuckmann
  • Lid
  • Lucia Schuckmann


Golden Deliciouslaan 4 1695 HN Blokker

Wedstrijdsecretariaat

Robert Smit
  • Wedstrijdsecretaris algemeen
  • Robert Smit

Sponsorcommissie

Raimon Gort
  • Lid
  • Raimon Gort

Danny 't Hoen
  • Lid
  • Danny 't Hoen

Roel Klinkhamer
  • Lid
  • Roel Klinkhamer

Steven Klijn
  • Lid
  • Steven Klijn

Rob Vis
  • Lid
  • Rob Vis

Breunis Fieret
  • Lid
  • Breunis Fieret

JAC

Anouska van Zwol
  • Lid
  • Anouska van Zwol

Mariska Rempt
  • Lid
  • Mariska Rempt

Kleding commissie

Liesbeth Blokstra
  • Coördinator kleding
  • Liesbeth Blokstra

Yvonne van Baren
  • Coördinator kleding
  • Yvonne van Baren

Trainers

Arjan Piette
  • Hoofdtrainer JO15-1
  • Arjan Piette

Terence Huitema
  • Keeperstrainer
  • Terence Huitema

Luc Ebbeling
  • Hoofdtrainer Vrouwen selectie
  • Luc Ebbeling

Dylan van Zanten
  • Keeperstrainer
  • Dylan van Zanten

Xander Sligting
  • Keeperstrainer
  • Xander Sligting

Constantijn Schouten
  • Hoofdtrainer Zondag selectie
  • Constantijn Schouten

Michel van der Meer
  • Hoofdtrainer JO17-1
  • Michel van der Meer

Sjaak Tol
  • Clustertrainer Onderbouw
  • Sjaak Tol

Scheidsrechterscommissie

Wouter de Boer
  • Scheidsrechtercoördinator
  • Wouter de Boer

Nico Wals
  • Scheidsrechtercoördinator
  • Nico Wals

Lars Haverlag
  • Scheidsrechtercoördinator
  • Lars Haverlag

Jeffrey Mooi
  • Scheidsrechtercoördinator
  • Jeffrey Mooi

Amarildo Jiawan
  • Scheidsrechtercoördinator
  • Amarildo Jiawan

Luc Schermer
  • Scheidsrechtercoördinator
  • Luc Schermer

Normen en Waarden Commissie

Hans Humme
  • Lid
  • Hans Humme

Vertrouwenscommissie

Hans Humme
  • Vertrouwenspersoon
  • Hans Humme

Kantinebeheerder

Judith van Dijk
  • Kantinebeheerdster
  • Judith van Dijk

Gastheren / gastvrouwen

Joey van Dijk
  • Gastherencoördinator
  • Joey van Dijk

Keukencoördinator

Joey van Dijk
  • Keukencoördinator
  • Joey van Dijk

Taneshia Schaap
  • Assistent keukencoördinator
  • Taneshia Schaap

Consul en Terreincoördinator

vacature
  • Consul
  • vacature

Technisch beheer complex

Evert Smal
  • Onderhoudsmonteur
  • Evert Smal

Tom Henriët
  • ICT / Audio-Visueel
  • Tom Henriët

Activiteitencommissie

Rick Schouten
  • Lid
  • Rick Schouten

Fabian Koning
  • Lid
  • Fabian Koning

Roy Verduijn
  • Lid
  • Roy Verduijn

Simon Lakeman
  • Lid
  • Simon Lakeman

Bart Betsema
  • Lid
  • Bart Betsema

Lennart Bakker
  • Lid
  • Lennart Bakker

Selwin Koning
  • Lid
  • Selwin Koning

Toernooi commissie

Emile Kikkert
  • Lid
  • Emile Kikkert

Wendy Spiekker-Bandsma
  • Lid
  • Wendy Spiekker-Bandsma

Tom Henriët
  • Lid
  • Tom Henriët

Judith van Dijk
  • Lid
  • Judith van Dijk

Matthé Smit
  • Lid
  • Matthé Smit

Vrijwilligerscommissie

Anneke Spaans
  • Vrijwilligerscoördinator
  • Anneke Spaans

Schoonmaak coördinator

Yvonne Hartman
  • Lid
  • Yvonne Hartman

Oud papier

Christiaan Wijnker
  • Oud papier coördinator
  • Christiaan Wijnker

Medische Staf

Martin Kwant
  • Sportverzorging Zondag selectie
  • Martin Kwant

Website

Cees de Geus
  • Webbeheerder
  • Cees de Geus