ELVO Verhuur

Veldhuis Zonwering

De Groot Reclame

http://www.davelaar-koeken.nl/

Heilig BV

Rabobank West-Friesland

De Groot Reclame

NIWA Motorservice

Architektenburo Bob Nieuweboer BNA

C. de Wit & Zn BV

BMN Bouwmaterialen

ELVO Verhuur

BMN Bouwmaterialen

Veldhuis Zonwering

Rabobank West-Friesland

Karsten Slaapkomfort
Deel via Twitter Deel op Facebook

Wie is wie

Overzicht van vrijwilligers.

Bestuur

Emile Kikkert
  • Voorzitter
  • Emile Kikkert

Ton Beelen
  • Secretaris
  • Ton Beelen

Pé Wagenaar
  • Technische Zaken
  • Pé Wagenaar

Raimon Gort
  • lid Sponsor commissie
  • Raimon Gort

Danny 't Hoen
  • waarnemend penningmeester
  • Danny 't Hoen

Desiree Machtel
  • Communicatie
  • Desiree Machtel

Roos Langendijk
  • Jeugdvoorzitter
  • Roos Langendijk

Yvonne Knol
  • bestuurslid Vrouwen en Meiden
  • Yvonne Knol

Karen van der Ploeg
  • financiele commissie
  • Karen van der Ploeg

Pé Wagenaar
  • Complex en Gebouw
  • Pé Wagenaar

Financiele commissie

Danny 't Hoen
  • waarnemend Penningmeester
  • Danny 't Hoen

Karen van der Ploeg
  • financiele commissie
  • Karen van der Ploeg

Jeugdbestuur

Aniek van 't Hof
  • Wedstrijdcoördinator Champions League
  • Aniek van 't Hof

Roos Langendijk
  • Jeugdvoorzitter
  • Roos Langendijk

Danny Fischer
  • Secretaris Jeugdbestuur
  • Danny Fischer

Timo de Boer
  • Hoofdbegeleider O16, O17 & O19
  • Timo de Boer

Pieter-Jan Gutter
  • Hoofdbegeleider O14 & O15
  • Pieter-Jan Gutter

Jean-Paul Spiekker
  • Hoofdbegeleider O12 & O13
  • Jean-Paul Spiekker

Jerzy Dudink
  • Hoofdbegeleider O10 & O11
  • Jerzy Dudink

Rob Tol
  • Hoofdbegeleider O8 & O9
  • Rob Tol

Vacature
  • Hoofdbegeleider Champions League
  • Vacature

Christiaan Wijnker
  • Hoofdbegeleider Senioren
  • Christiaan Wijnker

Jeugdopleiding

Gustavo Montenegro
  • Hoofd Jeugdopleiding
  • Gustavo Montenegro

Eelco Comis
  • Co�rdinator Jeugdopleiding Onderbouw
  • Eelco Comis

Arjan Piette
  • Coördinator Jeugdopleiding Bovenbouw
  • Arjan Piette

Ledenadministratie

Lucia Schuckmann
  • Lid
  • Lucia Schuckmann


Golden Deliciouslaan 4 1695 HN Blokker

Wedstrijdsecretariaat

Robert Smit
  • Wedstrijdsecretaris algemeen
  • Robert Smit

Sponsorcommissie

Raimon Gort
  • Lid
  • Raimon Gort

Danny 't Hoen
  • Lid
  • Danny 't Hoen

Roel Klinkhamer
  • Lid
  • Roel Klinkhamer

Steven Klijn
  • Lid
  • Steven Klijn

Rob Vis
  • Lid
  • Rob Vis

Breunis Fieret
  • Lid
  • Breunis Fieret

JAC

Anouska van Zwol
  • Lid
  • Anouska van Zwol

Mariska Rempt
  • Lid
  • Mariska Rempt

Kleding commissie

Liesbeth Blokstra
  • Coördinator kleding
  • Liesbeth Blokstra

Yvonne van Baren
  • Coördinator kleding
  • Yvonne van Baren

Trainers

Dylan van Zanten
  • Keeperstrainer
  • Dylan van Zanten

Xander Sligting
  • Keeperstrainer
  • Xander Sligting

Luc Ebbeling
  • Hoofdtrainer Vrouwen selectie
  • Luc Ebbeling

Terence Huitema
  • Keeperstrainer
  • Terence Huitema

Arjan Piette
  • Hoofdtrainer JO15-1
  • Arjan Piette

Constantijn Schouten
  • Hoofdtrainer Zondag selectie
  • Constantijn Schouten

Michel van der Meer
  • Hoofdtrainer JO17-1
  • Michel van der Meer

Sjaak Tol
  • Clustertrainer Onderbouw
  • Sjaak Tol

Scheidsrechterscommissie

Wouter de Boer
  • Lid
  • Wouter de Boer

Aron Schouten
  • Scheidsrechtercoördinator
  • Aron Schouten

Lars Haverlag
  • Scheidsrechtercoördinator
  • Lars Haverlag

Jeffrey Mooi
  • Scheidsrechtercoördinator
  • Jeffrey Mooi

Ramon Huitema
  • Scheidsrechtercoördinator
  • Ramon Huitema

Amarildo Jiawan
  • Scheidsrechtercoördinator
  • Amarildo Jiawan

Nico Wals
  • Scheidsrechtercoördinator
  • Nico Wals

Normen en Waarden Commissie

Hans Humme
  • Lid
  • Hans Humme

Vertrouwenscommissie

Hans Humme
  • Vertrouwenspersoon
  • Hans Humme

Kantinebeheerder

Judith van Dijk
  • Kantinebeheerdster
  • Judith van Dijk

Gastheren / gastvrouwen

Joey van Dijk
  • Gastherencoördinator
  • Joey van Dijk

Keukencoördinator

Joey van Dijk
  • Keukencoördinator
  • Joey van Dijk

Taneshia Schaap
  • Assistent keukencoördinator
  • Taneshia Schaap

Consul en Terreincoördinator

vacature
  • Consul
  • vacature

Technisch beheer complex

Evert Smal
  • Onderhoudsmonteur
  • Evert Smal

Tom Henriët
  • ICT / Audio-Visueel
  • Tom Henriët

Activiteitencommissie

Rick Schouten
  • Lid
  • Rick Schouten

Fabian Koning
  • Lid
  • Fabian Koning

Roy Verduijn
  • Lid
  • Roy Verduijn

Simon Lakeman
  • Lid
  • Simon Lakeman

Bart Betsema
  • Lid
  • Bart Betsema

Lennart Bakker
  • Lid
  • Lennart Bakker

Selwin Koning
  • Lid
  • Selwin Koning

Toernooi commissie

Emile Kikkert
  • Lid
  • Emile Kikkert

Wendy Spiekker-Bandsma
  • Lid
  • Wendy Spiekker-Bandsma

Tom Henriët
  • Lid
  • Tom Henriët

Judith van Dijk
  • Lid
  • Judith van Dijk

Matthé Smit
  • Lid
  • Matthé Smit

Vrijwilligerscommissie

Anneke Spaans
  • Vrijwilligerscoördinator
  • Anneke Spaans

Schoonmaak coördinator

Yvonne Hartman
  • Lid
  • Yvonne Hartman

Oud papier

Christiaan Wijnker
  • Oud papier coördinator
  • Christiaan Wijnker

Medische Staf

Martin Kwant
  • Sportverzorging Zondag selectie
  • Martin Kwant

Website

Cees de Geus
  • Webbeheerder
  • Cees de Geus